• در زبان هم باید ادبیات توحیدی داشت.
    نباید گفت من هر چه از امامت بلدم از فلان استاد بلدم.
    باید گفت خدا لطف کرد و باعث شد که من به این استاد ارادت پیدا کنم و ازش درس یاد بگیرم.

• در زیارات علی اکبر تاکید بر طیب و طاهر و زکی بودن و در فراز بالاتر تاکید بر عصمت حضرت علی اکبر است.
    دو روز در سال افضل است برای زیارت امام حسین ع. نیمه رجب و نیمه شعبان.
    و در هر دو روز  یه زیارت خوانده میشود:
    زیارتی از شیخین (شیخ مفید و شیخ طوسی) نقل شده است که سندش هم معتبر است دال بر عصمت حضرت علی اکبر است.
    السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الصِّدِّیقُ الطَّیِّبُ اَّکِیُّ الْحَبِیبُ الْمُقَرَّبُ
    تو را ای سید طیب طاهر خدا تو را رساند به قله شرف چنانچه که پیش از این دنیا بر تو علی اکبر منت نهاد و تو را از اهل بیت قرار داد .
    وَ أَلْحَقَکَ بِالذِّرْوَةِ الْعَالِیَةِ حَیْثُ الشَّرَفُ کُلُّ الشَّرَفِ کَمَا مَنَّ عَلَیْکَ مِنْ قَبْلُ
    وَ جَعَلَکَ مِنْ أَهْلِ الْبَیْتِ الَّذِینَ أَذْهَبَ اللَّهُ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرَهُمْ تَطْهِیراً 
    صرفا نگفته من اهل البیت که بگوییم تشریفاتی است. بلکه گفته الذین اذهب .
    یعنی ایشان را داخل عصمت کردند. نص بر عصمت حضرت علی اکبر است.
    مثل سلمان و اباذر نگفت منا اهل البیت. تشریفاتی نگفت. بلکه گفت که در داخل آیه تطهیر هستی.

مطالعه آنلاین کتاب "وسواس : راه کارهای پیشگیری و درمان"

دکتر هَزار: پرسش و پاسخ تربیتی (ازدواج، همسر، فرزند)

سخن چینی، نَمّامی، سَعایَت در احادیث

علی ,اکبر ,عصمت ,حضرت ,  ,اهل ,علی اکبر ,حضرت علی ,عصمت حضرت ,بر عصمت ,اکبر است

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جدیدترین ها را با ما مرور کنید ‌مدرسه دکتر مفتح وردنجان mg100 آموزش دیجیتال مارکتینگ و مشاوره کسب و کارها یاران 63 اخبار دنیای تکنولوژی دفتر خاطراتِ من آسِمـــــان می‌نویســـد... فروش انواع لوازم آرایشی kimkala.com