عبداهرا کعبی عزای آتش

صورة تاریخیة للشیخ عبداهراء الکعبی اثناء اداءهم لشعیرة المشی على الجمر کربلاء المقدسة عام 1382 ه‍.ق

عکس تاریخی از شیخ عبداهرا کعبی در حال انجام شعیره (عزاداری) راه رفتن بر آتش در کربلا

عبداهرا کعبی

====
چند ویدئو مرتبط با شیخ عبداعرا کعبی

ماجرای شیخ عبداهرا کعبی و روضه حضرت زهرا سلام الله علیها از زبان امام حسین علیه السلام /

سخنران : استاد بندانی نیشابوری /ایام فاطمیه 1435 مورخ 1392/12/20 

===

کلیپ سخنرانی حجت الاسلام اصفهانی

ماجرای خواندن قصیده ابن عرندس توسط شیخ عبداهرا کعبی  

====

مقتل خوانی مرحوم شیخ عبداهرا الکعبی

متن و ترجمه مقتل خوانی در این صفحه

===

عبد اهرا کعبی
شیخ عبداهرا بن فلاح کعبی(۱۳۳۷ ـ ۱۳۹۴ق) خطیب مشهور و ادیب شاعر کربلاست که در دهه‌‌های اخیر به عنوان سرشناس‌‌ترین مقتل‌‌خوان، زبانزد شیعیان عرب‌‌زبان جهان است. او فن خطابه را نزد شیخ محمدمهدی مازندرانی حائری و شیخ محسن ابوالحب الخفاجی آموخت و آن‌گاه که خطیبی زبده و توانا گشت، خود را وقف محافل عزای حسینی ساخت. ده‌ها خطیب را پرورش داد و امروزه خطبای حسینی بسیاری با سبک و سیاق او سخنرانی می کنند.

ادامه مطلب

مطالعه آنلاین کتاب "وسواس : راه کارهای پیشگیری و درمان"

دکتر هَزار: پرسش و پاسخ تربیتی (ازدواج، همسر، فرزند)

سخن چینی، نَمّامی، سَعایَت در احادیث

,شیخ ,عبداهرا ,کعبی ,خطیب ,مقتل ,    ,شیخ عبداهرا ,عبداهرا کعبی ,کعبی   ,مقتل خوانی

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خودگویی با میکروفون نیمۀ روشن وجود من منه ی من! MrCoder | Programmer آموزش ایلوستریتور و فتوشاپ به زبان فارسی - دانیال طاهری فر آسایش گستر _ تعمیرات لوازم منزل در شیراز _تعمیر،سرویس و نصب پکیج،بخاری،آبگرمکن تقویم 1399 مشهد سالنامه سررسید افسران جنگ فرهنگی روزانه نویس من دانشاپ